TR icon EN icon   facebook icon twitter icon instagram icon bize ulaşın bize ulaşın
Wilo Logo AnasayfaSeçici KurulÖdüllerSonuçlarİletişim
Basın Bülteni
 
WILO Pompa Sistemleri A.Ş.
5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması
Su, Hayatın Her Karesinde
"Suyun Yolculuğu"

Dünyanın en büyük pompa ve pompa sistemleri üreticilerinden biri olan WILO’nun temelleri 1872’ye, Louis Opländer'in bronz ve bakır parçalar işleyen atölyesine kadar uzanmaktadır. Bugün, tüm dünyada, yapılardan endüstriyel proseslere, ziraattan genel amaçlı temiz ve kirli su transferine, altyapı yatırımlarından arıtma tesislerine kadar uzanan geniş bir yelpazede, insanlığın gereksinim duyduğu pek çok alanda WILO'nun tamamlayıcı özellikte tesisat ekipmanları kullanılmaktadır.

Dünyada 71 ülkede 7.000’i aşkın çalışanı ile faaliyet gösteren WILO, Türkiye’deki faaliyetlerine ise 1992’de başlamıştır. 2009 yılında alınan çevreci bir yatırım kararı ile sektörün en teknolojik tesisini Türkiye’ye kazandıran WILO, bu sektörde Avrupa’daki LEED Gold sertifikasına sahip ilk yeşil binada faaliyet gösteriyor. WILO Türkiye, yetkili satıcıları, yetkili servisleri, bölge distribütörlükleri ile beraber yaklaşık 1.000 kişilik büyük bir aileyi oluşturuyor.

Suyun hayatımızdaki önemine ilişkin farkındalık yaratmak için farklı projeler gerçekleştiren Wilo, 2016’da Fotoğraf Yarışması’nın beşincisini uluslararası olarak düzenliyor. Wilo, fotoğraf sanatının gücüyle daha geniş kitlelere çevreye duyduğu saygıyı anlatmayı hedefliyor.

 
 
 
Yarışma Takvimi
 
22.03.2016 Yarışmanın Başlama Tarihi
10.09.2016 Son Başvuru tarihi
Cumartesi saat 23.00 (TSI)
17.09.2016 Seçici Kurul Değerlendirmesi
22.09.2016 Sonuçların Açıklanması
Ekim 2016 Ödül Töreni, Sergi ve Kokteyl
 
 
 
             
            web tasarım: easyasnet